Zaļās Kafijas Ekstraktu Limbaži Latvija Par Lētāko Cenu Nopirkt


Zaļās Kafijas Ekstraktu Limbaži Latvija Par Lētāko Cenu NopirktEsmu redzējis desmitiem labākais svara zudums piedevas nāk un aiziet Limbaži Latvija, tostarp rūgto apelsīnu, hroms picolinate, CLA, hoodia, yerba mate, aveņu ketoniem un tagad zaļo kafijas pupiņu ekstraktu.

Katrs ir touted kā viegls veids, kā shed mārciņas, vai nu uzlabot vielmaiņu, mobilizē ķermeņa tauku vai apetītes apspiešanu. Bet kā veselības aprūpes speciālists, tas ir mans darbs ir skeptiski un uzdot grūts jautājumus, piemēram, vai tas tiešām darbojas, kur ir pierādījums, un pirmām kārtām, tas ir droši?

Jums var būt redzējis zaļās kafijas ekstrakts, Starbucks, reklamēti kā dabas enerģijas avotam ar kafijas aromāts. Tas arī bija featured nesen Dr Oz Show. Par savu programmu, doc atklāja savas izmeklēšanas, kas iesaistīti darbā 100 sievietēm, kas vai nu ir saņēmuši placebo vai 400 mg zaļo kafijas pupiņu papildināt rezultātus.

Dāmas tika uzdots veikt nekādas izmaiņas viņu uzturu un pēc divām nedēļām, tiem, kuri bija atdalījusies zaļo kafijas pupiņu ekstraktu zaudēja vidēji divas mārciņas, salīdzinot ar placebo grupai vienu mārciņu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Limbaži Latvija

Kas ir zaļā kafijas ekstrakts?

Kafijas pupiņas ir faktiski zaļā sēklām iekšpusē spilgti sarkanu ogu. Apdedzināšanas tos sēklas kļūst brūnas un izveido raksturīgu aromātu un aromāts kafijas mīļotājiem kārot. Lai izveidotu zaļo kafijas pupiņu ekstraktu Limbaži Latvija, sēklas tiek atstāti negrauzdēta. Tā vietā viņi izmirkuši un tad koncentrēts, lai izveidotu ekstrakts.

Kad tiek grauzdētas kafijas sēklas vai "pupas", to antioksidantu līmenis palielinās, bet viens dabas vielas sauc chlorogenic skābes samazinās. Šīs ķīmiskās vielas ir doma, lai bloķēt tauku uzkrāšanos, veicināt svara zudums, ierobežotu carb absorbcijas un palīdzētu regulēt pēc ēšanas cukura līmeni asinīs. Turklāt zaļās kafijas ekstrakta garša vai smarža, piemēram, kafijas, paredzēts, ka pabalstu tiem, kas nav tādas java.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Limbaži Latvija

Zaļās kafijas ekstrakts darbojas svara zudumu?

Godīgi, pierādījumi ir diezgan trūcīgi. Viena 2012 pētījums veikts viens varens blieziens atrodot, ka indivīdiem, kuri patērē 1.050 mg un 700 mg devas zaudēja aptuveni 16 mārciņas pēc sešām nedēļām, salīdzinot ar placebo grupā.

Tomēr pētījumā tika kritizēta Limbaži Latvija, jo tajā bija iesaistīts šādu nelielu skaitu priekšmetos — tikai 16 — un tas tika finansēts ar zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ražotājs. Trīs randomizētos klīniskajos pētījumos, kas iekļautas pavisam 142 dalībniekiem neatkarīgu analīzi, secināja, ka zaļās kafijas ekstraktu ietekme ir tikai mērenu labākajā un slikti veica pētījumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Limbaži Latvija

Zaļās Kafijas Ekstraktu Limbaži Latvija Par Lētāko Cenu Nopirkt

Ir zaļās kafijas ekstrakts droši?

Man tas ir miljons dolāru jautājums, jo pat tad, ja kaut kas "strādā" svara zudums, tas nav vērts, ja tas rada citas nevēlamas blakusparādības. Šajā gadījumā atbilde ir: tas ir atkarīgs.

Diemžēl nav ne standartizāciju, kad runa ir par papildinājumiem. Citiem vārdiem sakot, ražotājiem Limbaži Latvija nav jāievēro noteiktu formulu, tāpēc vienas zaļās kafijas ekstrakta produkts būtu pilnīgi savādāk nekā citu un vienu zīmolu varētu būt ievērojami vairāk kofeīna nekā pudeli tai blakus.

Kas attiecas uz mani, jo koncentrētu kofeīna devu var izraisīt galvassāpes, GI traucējumi, nervozitāte, bezmiegs, nemiers, zvanī ana ausīs, un neregulārs sirds puksts vai pat vairāk nopietnas problēmas dažiem cilvēkiem Limbaži Latvija. Turklāt, izmantojot kofeīns balstītas svara zudums bagātinātājiem un tad apstāšanās viņiem arī ir saistīta ar abstinences simptomi, tostarp galvassāpes, nogurums, depresija, grūtības koncentrēties, nervozitāte, muskuļu saspringumu un pietvīkušo seju.

Visbeidzot, kofeīns balstītu bagātinātāji var reaģēt ar citām piedevām. Piemēram, paņemot vienu ar citu stimulantu (piemēram, guaranas vai mate) var izraisīt sinerģisko efektu, kas varētu palielināt asinsspiedienu bīstamam līmenim. Augsts kofeīna devu var izraisīt kalcija un magnija zaudēšanu. Un tur ir garš saraksts recepšu medikamentiem Limbaži Latvija, kas mijiedarbojas ar kofeīnu, no diabēta un asinsspiediena meds izmanto depresija narkotikas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Limbaži Latvija

Zaļās Kafijas Ekstraktu Limbaži Latvija Par Lētāko Cenu Nopirkt

Jums jāņem zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Ir pierādīts, ka daudzi zaļo kafijas pupiņu ekstraktu produkti ietver summas, kas zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas atšķiras no tā, kas ir uz etiķetes. Ja esat nolēmis izmēģināt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu papildināt Limbaži Latvija, ieteicams izpētīt dažādus produktus. Runāt ar uzticamiem avotiem, piemēram, cilvēkiem Limbaži Latvija, jūs zināt, kuri mēģinājuši zaļo kafijas pupiņu produktu vai savu vietējo vitamīna un papildināt uzglabāt darbiniekiem. Apspriest to ar veselības aprūpes speciālistu, kā arī.

Pieņemt zināšanai, ka bagātinātāji izmantoti plaši populāra cilvēka pētījumā pirmo reizi minēts Limbaži Latvija ietverto 45.9 procentiem chlorogenic skābes. Katru dienu tika pieņemts vismaz 700mg. zaļo kafijas pupiņu ekstraktu papildinājums. Tik labs sākumpunkts ir jāskatās uz produktu, kas satur vismaz 45.9 procentiem chlorogenic skābi un vismaz 700mg ikdienas devu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Limbaži Latvija

Kur nopirkt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu Limbaži Latvija?

Daudzi cilvēki Limbaži Latvija ir bijusi mēģina izdomāt, kur vienkārši nopirkt Green Coffee Bean Extract, un iemesls ir tas, ka tā netiek pārdota veikalos. Šī produkta ražotājs ir nolēmusi paturēt to kontrolē, tādējādi to svaiguma un kvalitātes sastāvdaļas vienmēr ir prioritāte. Jūs varat iegādāties zaļo kafijas pupiņu ekstraktu tieši no ražotāja, un ne tikai būs tas ietaupīt naudu, bet jūs saņemsiet naudu atpakaļ garantiju.

Uz ierobežotu laiku, kad jūs nopirkt Green Coffee Bean Extract Limbaži Latvija no oficiālā mājas lapa, jūs saņemsiet bezmaksas Bonusi, tostarp bezmaksas dalība fitnesa un svara zaudēšanas programmā un divi atsevišķi e-grāmatas, kas palīdzēs jums iegūt vislabāko no jūsu centienus, diētas skaits. Jūs pat varat saņemt bezmaksas pudeli ar izvēlieties pirkumus.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Limbaži Latvija

Zaļās Kafijas Ekstraktu Limbaži Latvija Par Lētāko Cenu Nopirkt


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post