Pirkt Phentermine Pill Bez Receptes


Phentermine ir stimulējošs, kas ir līdzīgs amfetamīna. Tas ir ēstgribas nomācošas, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu.

Phentermine tiek izmantotas togther ar uztura, fiziskās aktivitātes un uzvedības izmaiņām pret aptaukošanos (pārmērīgi liekais svars) cilvēkiem ar riska faktoriem, piemēram, augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis vai diabēta ārstēšana.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Svarīgu informāciju par Phentermine

Pirkt Phentermine Pill Bez ReceptesPhentermine ņemot kopā ar citiem uztura medikamentiem, piemēram, fenfluramine (Phen-Fen) vai dexfenfluramine (Redux) var izraisīt retu nāvējošu plaušu slimība sauc par plaušu hipertensija. Nebūt ne-apejos Phentermine ar citiem diētas zāles bez ārsta konsultācijas.

Phentermine var izraisīt blakusparādības, kas var traucēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esiet uzmanīgi, ja jums vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būtu nomodā un trauksmes. Izvairieties dzeramo alkoholu. Tas var palielināt dažus Phentermine blakusparādības.

Phentermine var būt habit-forming un būtu jāizmanto tikai persona, kas to bija paredzēts. Izsekot, cik tabletes ir izmantoti no katras jaunas pudeles no šīs zāles. Phentermine ir narkotiku ļaunprātīgu izmantošanu, un jums ir jāapzinās, ja jebkuras personas mājsaimniecībā lieto šīs zāles nepareizi vai bez receptes.

Jums var būt abstinences simptomi, piemēram, depresija un ekstremāli nogurums, kad jūs pārtraucat izmantojot Phentermine pēc lietošanas ilgstošas. Nepārtrauciet lietot Phentermine pēkšņi bez pirmā runāt ar savu ārstu. Var būt nepieciešams izmantot mazāk pirms jūs pārtraucat medikamenti pilnībā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirms Phentermine

Nelietojiet Phentermine, ja esat lietojis MAO inhibitoru, piemēram, isocarboxazid (Marplan), phenelzine (Nardil), rasagiline (Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam) vai tranilcipromīns (Parnate) iepriekšējo 14 dienu laikā. Smagu, dzīvībai bīstamas blakusparādības var rasties, ja esat lietojis Phentermine pirms MAO inhibitors ir pazudis no ķermeņa.

Phentermine ņemot kopā ar citiem uztura medikamentiem, piemēram, fenfluramine (Phen-Fen) vai dexfenfluramine (Redux) var izraisīt retu nāvējošu plaušu slimība sauc par plaušu hipertensija. Nebūt ne-apejos Phentermine ar citiem diētas zāles bez ārsta konsultācijas.

Nelietojiet Phentermine, ja jums ir alerģija pret Phentermine vai citu stimulantu, vai ja jums ir:

 • sirds slimības vai augsts asinsspiediens;
 • aterosklerozes (sacietēšana no artērijās);
 • hiperaktīva vairogdziedzera;
 • Glaukoma;
 • Ja esat uzbudinājuma stāvoklī; vai
 • Ja jums ir narkotiku vai alkohola ļaunprātīgas izmantošanas vēsture.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirms Phentermine, pastāstiet ārstam, ja jums ir alerģija pret jebkuras narkotikas, vai ja jums ir:

 • vairogdziedzera traucējumi;
 • trauksmi;
 • cukura diabēts; vai
 • epilepsijas vai citu arestu traucējumi.

Ja jums ir kāds no šiem nosacījumiem, jums var būt nepieciešams devas korekcija vai īpašus testus ārstēšanas laikā.

Nav zināms, vai Phentermine kaitēs nedzimušo bērnu. Nebūt ne-apejos Phentermine, neinformējot savu ārstu, ja jums ir iestājusies grūtniecība. Tā arī nav zināms, vai Phentermine iet uz krūts pienu vai ja tas var kaitēt baro bērnu.

Nebūt ne-apejos Phentermine, neinformējot savu ārstu, ja zīdāt bērnu. Nedod Phentermine ikvienam, kas jaunāki par 16 gadiem, bez ārsta konsultācijas.

Phentermine var būt habit-forming un būtu jāizmanto tikai persona, kas to bija paredzēts. Phentermine vajadzētu nekad nav kopīgota ar citu personu, jo īpaši persona, kurai ir vēsture, narkomānija vai atkarība. Saglabāt drošā vietā, kur citi nevar saņemt to medikamentu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirkt Phentermine Pill Bez Receptes

Kā jāveic Phentermine

Tieši tā, kā tas bija paredzēts veikt šīs zāles. Nevar veikt zāles lielākām summām vai veikt ilgāk, nekā ieteicis ārsts. Sekojiet norādījumiem uz recepšu etiķetes.

Tas ir labākais, lai ņemtu Phentermine tukšā dūšā pirms brokastīm vai vismaz 10 līdz 14 stundas pirms gulētiešanas. Nelietojiet vairāk Phentermine lielāku efektu.

Pārāk daudz no šīs zāles var izraisīt smagu, dzīvībai bīstamas blakusparādības. Ne simpātiju, košļāt, lauzt vai atvērt extended release kapsulas. Visa tableti norīt. Tas ir speciāli izgatavots atbrīvot medicīna pamazām pamattekstā. Atklāšanu tableti vai pārkāpj izraisītu pārāk daudz šīs narkotikas izsniedzama vienā reizē.

Phentermine būtu jāveic tikai uz īsu laiku, piemēram, pāris nedēļas.

Lielu devu Phentermine pārņem ilgu laiku var izraisīt smagu ādas problēmas, miega traucējumi (bezmiegs), personības izmaiņām, un sajūta hiperaktīvu vai uzbudināmība.

Pārtrauciet Phentermine, ja ir palielinājies bada vai jūs citādi domājat medikamenti nedarbojas pareizi.

Abstinences simptomi var būt tad, kad jūs pārtraucat izmantojot Phentermine pēc lietošanas ilgstošas. Nepārtrauciet lietot medikamentu pēkšņi, bez pirmā runāt ar savu ārstu. Var būt nepieciešams izmantot mazāk pirms jūs pārtraucat medikamenti pilnībā.

Nebūt ne-apejos Phentermine vakarā, jo tas var izraisīt miega problēmas (bezmiegs).

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirkt Phentermine Pill Bez Receptes

Uzglabāšanas instrukcijas Phentermine

Glabāt Phentermine istabas temperatūru, mitrumu un siltumu. Izsekot, cik tabletes ir izmantoti no katras jaunas pudeles no šīs zāles. Phentermine ir narkotiku ļaunprātīgu izmantošanu, un jums ir jāapzinās, ja jebkuras personas mājsaimniecībā lieto šīs zāles nepareizi vai bez receptes.

Kas notiek, ja es garām devu Phentermine?

Veikt neatbildētos devu, tiklīdz atceraties. Ja tas ir gandrīz laiks nākamo devu, izlaist neatbildētos deva un nākamreiz neregulārai lietot zāles. Nelietojiet papildu zāles veido neatbildētos deva.

Kas notiek, ja es pārdozēšanas par Phentermine?

Meklē ārkārtas medicīnisko palīdzību, ja jūs domājat, ka esat lietojis pārāk daudz no šīs zāles. Phentermine pārdozēšana var būt letāls.

Pārdozēšanas simptomi var ietvert apjukums, halucinācijas, sajūta nemierīgs vai agresīva, slikta dūša, vemšana, caureja, kuņģa sāpes, neregulāru sirdsdarbību, drebuļus, rapid elpošana, apjukums, halucinācijas, juzdamies nedaudz reiba galva, ģībonis vai sagrābšana (konvulsijas).

Ko vajadzētu izvairīties, ņemot Phentermine?

Izvairieties dzeramo alkoholu. Tas var palielināt dažus Phentermine blakusparādības. Phentermine var izraisīt blakusparādības, kas var traucēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esiet uzmanīgi, ja jums vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būtu nomodā un trauksmes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirkt Phentermine Pill Bez Receptes

Phentermine blakusparādības

Iegūt ārkārtas medicīnisko palīdzību, ja kāda no šīs pazīmes alerģiskas reakcijas: hives; grūtības elpošana; seju, lūpām, mēles vai kakla tūska.

Pārtraukt lietot Phentermine un uzreiz sazinieties ar ārstu, ja jums ir kāds no šiem nopietnas blakusparādības:

 • sajūta trūkst elpas, pat ar vieglu piepūle;
 • pietūkums, ātru svara pieaugums;
 • sāpes krūtīs, ātrs vai nelīdzena sirdsdarbība, sajūta, piemēram, jūs varētu iet
 • neparastas domas, vai uzvedību, sajūta nemierīgs vai sajaukt; vai
 • bīstami augsts asinsspiediens (smagas galvassāpes, neskaidra redze, buzzing jūsu ausis, nemiers, apjukums, sāpes krūtīs, elpas trūkums elpu, nevienmērīga sirdsdarbību, arestu).

Phentermine mazāk nopietnas blakusparādības var būt:

 • sajūta nervu vai satraukums;
 • galvassāpes, reibonis, tremors;
 • problēmas miega (bezmiegs);
 • sausa mute vai nepatīkama garša mutē;
 • caureja vai aizcietējums; vai
 • nieze.

Šis nav pilnīgs saraksts ar blakusparādības, un citi var rasties. Pastāstiet par to savam ārstam par jebkuru neparastu vai apnicīgs blakusparādība.

Nepērk no tīmekļa vietnes, kas apgalvo, ka pārdot lētāk veida Phentermine Phentermine-jūs varētu nopietni kaitēt jūsu veselībai, pērkot ārpus mums, Kanādas vai Eiropas standarta Phentermine svara zaudēšanas tabletes

Pirkt Phentermine online no sertificēta, stabilas tiešsaistes aptieku, kur jūs zināt, jums būs iegūt autentisku Phentermine svara zaudēšanas tabletes

Jūs nevēlaties, lai jums būtu nopietnas veselības problēmas, rīšanas nezināms un potenciāli kaitīgas vielas fake Phentermine.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Phen375 no oficiālā mājas lapa

Pirkt Phentermine Pill Bez Receptes


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post