[.62573] לקנות קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל במחיר הזול ביותר
 

לקנות קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל במחיר הזול ביותר


לקנות קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל במחיר הזול ביותרראיתי עשרות הטובה במשקל תוספי באים והולכים ב בית שמש ישראל, לרבות חושחש, כרומיום פיקולינט, הסי, הודיה, הז'רבה מאטה, קטונים פטל תמצית פול קפה ירוק עכשיו.

כל אחד יש כבר אקוריום דרך מאמץ כדי להשיל קילוגרמים, על-ידי האצת חילוף החומרים, גיוס שומן הגוף, או דיכוי תיאבון. אבל כפי בריאות מקצועי, שזה התפקיד שלי להיות סקפטי ולשאול את השאלות הקשות, כגון האם זה באמת עובד, כאשר הוא ההוכחה ו, מעל לכל, זה בטוח?

אולי ראיתם קפה ירוק לחלץ בסטארבקס, קידום כמקור אנרגיה טבעית עם אין טעם הקפה. זה גם הוצגה לאחרונה בתוכנית של ד ר אוז. בתוכנית שלו, הרופא גילה את התוצאות של חקירה משלו, אשר מעורבים גיוס תוספת של 100 נשים שקיבלו או פלצבו או פול קפה ירוק 400 מ"ג.

הנשים קיבלו הוראה לבצע שינויים לא התזונה שלהם, אחרי שבועיים, מי היה ומכה את תמצית פול קפה ירוק איבדו בממוצע של ק ג לעומת פאונד אחד עבור קבוצת הפלצבו.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol בית שמש ישראל

מהי תמצית קפה ירוק?

פולי קפה הם למעשה ירוק זרעים בתוך פטל אדום בהיר. טיגון אותם משחים את הזרעים ויוצר את הארומה האופיינית, משתוקקים אוהבי בטעם קפה. כדי ליצור פול קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל, נותרו הזרעים unroasted. במקום זאת הם ספוג, ואז מרוכז כדי ליצור את התמצית.

כאשר יעברו קלייה קפה זרעים או "פולי", להגדיל את רמות נוגדי חמצון שלהם, אבל מקטין אחד עשוי מחומר טבעי בשם חומצה chlorogenic. הכימיקל הזה נחשב לחסום את הצטברות שומן, להגביר את הירידה במשקל, לרסן את הקליטה פחמימות ו לעזור לווסת את רמות הסוכר בדם לאחר הארוחה. בנוסף, קפה ירוק תמצית טעם או מריח כמו קפה, יתרון אמור עבור אלה שאינם נהנים java.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol בית שמש ישראל

תמצית קפה ירוק פועלת לירידה במשקל?

בכנות, הראיות הוא די לתהודה. 2012 אחד מחקר עשה רעש זה מצא כי הנבדקים שצרכו מינון 1,050-מ"ג ו 700-מ"ג איבד כ- 16 ק ג תוך שישה שבועות בהשוואה לקבוצת הפלצבו.

עם זאת, המחקר עוררה ביקורת ב בית שמש ישראל כי הוא מעורב מספר קטן של נושאים – רק 16 – ואת זה מומן על ידי יצרן תמצית פול קפה ירוק. ניתוח עצמאי של שלושה ניסויים קליניים אקראיים שכלל סך של המשתתפים 142 הסיקו כי ההשפעה של תמצית קפה ירוק הוא רק בינוני במקרה הטוב, המחקרים נערכו בצורה גרועה.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol בית שמש ישראל

לקנות קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל במחיר הזול ביותר

תמצית קפה ירוק האם בטוח?

בשבילי זה שאלת מיליון הדולר, כי אפילו אם משהו "עובד" עבור אובדן משקל, זה לא כדאי, אם זה יוצר תופעות לוואי לא רצויות אחרות. במקרה זה התשובה היא: זה תלוי.

למרבה הצער יש אין סטנדרטיזציה כשמדובר תוספי מזון. במילים אחרות, יצרני בית שמש ישראל אין צורך לעקוב אחר נוסחה מסוימת, אז מוצר אחד של תמצית קפה ירוק עשוי להיות שונה לגמרי אחרת, מותג אחד יכול להכיל קפאין באופן משמעותי יותר מאשר הבקבוק לידו.

זה מדאיג אותי כי מינונים מרוכז של קפאין יכול לגרום כאבי ראש, GI נסערת, עצבנות, נדודי שינה, חרדה, צלצולים באוזניים, ואת קצב לב לא סדיר, או בעיות חמורות אף יותר אצל אנשים מסוימים ב בית שמש ישראל. בנוסף, באמצעות מבוסס-קפאין-הרזיה תוספי תזונה, ואז עוצר אותם גם נמצא קשור עם תסמיני גמילה כולל כאבי ראש, דיכאון, בעיות ריכוז, עצבנות, מתח שרירים של עייפות, פנים סמוקות.

לבסוף, תוספי תזונה המבוססת על קפאין יכולה להגיב עם תוספי מזון אחרים. לדוגמה, לוקח אחד עם ממריץ אחר (כמו גוארנה או חבר) יוכל להפעיל את אפקט סינרגיסטי זה יכול להעלות את לחץ הדם לרמות מסוכנות. צריכת קפאין גבוהה יכול לעורר גם אובדן סידן ומגנזיום. ויש רשימה ארוכה של תרופות מרשם בית שמש ישראל המקיימים אינטראקציה עם קפאין, מסמים סוכרת ולחץ דם לתרופות המשמשות לטיפול בדיכאון.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol בית שמש ישראל

לקנות קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל במחיר הזול ביותר

את צריכה לקחת תמצית פול קפה ירוק?

מוצרים רבים של תמצית פול קפה ירוק הוכחו מכילים כמויות של פול קפה ירוק תמצית שונות מה רשום על התווית. אם תחליט לנסות תוסף תמצית פול קפה ירוק ב בית שמש ישראל, זה רעיון טוב לבדוק מוצרים שונים. לדבר עם מקורות מהימנים כגון אנשים בית שמש ישראל אתה יודע שניסו מוצרים ירוקים קופי או ויטמין המקומי שלך ואת תוספת לאחסן עובדים. עלי לדון בזה עם איש מקצוע הבריאות גם כן.

שימו לב כי תוספי השתמשו במחקר האנושי פופולרי מאוד נזכרת לראשונה בכתובים בשנת בית שמש ישראל, הכיל 45.9% חומצה chlorogenic. לפחות 700 מ"ג של פול קפה ירוק תמצית תוסף נלקח מדי יום. אז נקודת התחלה טובה היא לחפש מוצר המכיל לפחות 45.9% חומצה chlorogenic, מנה יומית של פחות 700 מ"ג.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol בית שמש ישראל

איפה לקנות תמצית פול קפה ירוק ב בית שמש ישראל?

אנשים רבים בית שמש ישראל מנסים להבין בדיוק איפה לקנות גרין קופי לחלץ, ואת הסיבה לכך היא כי הוא לא נמכר בחנויות. היצרן של מוצר זה החליטה לשמור על שליטה שלהם כך מרכיבים באיכות וטריות הם תמיד בראש סדר העדיפויות. ניתן לקנות קפה ירוק שעועית תמצית ישירות מהיצרן, לא רק זה לחסוך את הכסף, אבל יקבלו החזר כספי.

לזמן מוגבל, כאשר אתה קונה ירוק לחלץ קופי ב בית שמש ישראל באתר הרשמי, תקבל מספר בונוסים בחינם כולל מנוי חינם לתוך חדר כושר ואת תוכנית לירידה במשקל, ואת שתי נפרד ספרים אלקטרוניים אשר יסייעו לך להפיק את מרב המאמצים לדיאטה שלך. אתה יכול אפילו לקבל בקבוק חינם עם רכישות בחר.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol בית שמש ישראל

לקנות קפה ירוק לחלץ בית שמש ישראל במחיר הזול ביותר


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post