לקנות באינטרנט סטרואידים. אנאבוליים בברית קרית אתא ישראל


סטרואידים ב קרית אתא ישראל סקירה

לקנות באינטרנט סטרואידים. אנאבוליים בברית קרית אתא ישראלהשימוש בסטרואידים ב קרית אתא ישראל ממשיך לחדשות ספורט כותרות כמו ספורטאים ו השרירנים להשתמש בהם באופן לא חוקי כדי להשיג יתרון על המגרש. סטרואידים אנבוליים מתייחסים הורמונים גם נלקחים דרך הפה או בזריקה להשפיע על המערכת ההורמונלית של הגוף לייצר טסטוסטרון נוספת.

המטרה של נטילת סטרואידים אנאבוליים היא להגדיל שרירים המוני. אנבוליים מתייחס יכולת זו של בניית שריר. סטרואידים אנאבוליים לא צריך להיות מבולבל עם סטרואידים, אשר משמשים באופן שגרתי כמו תרופות אנטי דלקתיות כדי לעזור לטפל במחלות בהן דלקת הוא חלק מתהליך המחלה.

בחברה של היום קרית אתא ישראל, שימוש בסטרואידים אנאבוליים הפך נפוץ להעצמת ספורט ביצועים, שימוש יתר בתרופות אלה מתחיל כבר בחטיבת הביניים. מחקרים של תלמידי תיכון חושפים כי עד ל 4% של כיתה ה-12 זכרים ו 1.2% של נשים יש להשתמש סטרואידים אנאבוליים. עם זאת, 2.5% מהילדים בכיתה ח' מודה גם לנסות סטרואידים אנאבוליים.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים אנאבוליים קרית אתא ישראל

סוגים שונים של סטרואידים

ישנם שני סוגי סטרואידים מתנה בתוך הגוף. קורטיקוסטרואידים מיוצרים את בלוטת האדרנל הממוקמות מעל הכליה. הורמונים אלה כוללים אלדוסטרון, דבר שעוזר לווסת את ריכוז נתרן בגוף, קורטיזול, אשר ממלא תפקידים רבים בגוף, כולל הגשה חלק מערכת תגובת הלחץ של הגוף כי הוא מפחית דלקת.

במרשם תרופות סטרואידים, כמו פרדניזון, prednisolone ולאחר דקסמתזון הינם זמינים להילקח דרך הפה, דרך הווריד, או על ידי זריקה תוך שרירית, עשוי לשמש לטיפול במחלות כמו אסטמה, דלקת מפרקים שגרונית, מחלות מעי דלקתיות, זאבת אדמנתית מערכתית בו דלקת היא חלק מתהליך המחלה. השימוש בסטרואידים משחות וקרמים על העור, כמו triamcinolone ו- betamethasone, נפוץ בטיפול של דרמטיטיס.

הקבוצה השנייה של סטרואידים, סטרואידים אנדרוגנים אנאבוליים, הם הורמונים עשה בגוף כדי לווסת את ייצור הטסטוסטרון אשכים, שחלות. חלק טסטוסטרון אנדרוגנית מעורבת בפיתוח את מאפייני המין הגברי, בעוד החלק anabolic מעורב להגדיל את כמות רקמת גוף על ידי הגדלת ייצור החלבון.

בלוטת יותרת המוח, הממוקמת בבסיס המוח, מסייע לווסת את ייצור הטסטוסטרון, הורמון. הורמון גדילה, הורמוני (FSH) הם בין ההורמונים להמריץ את הפונקציה testis ו השחלה, הם שניים של הורמונים רבים מופרש על ידי בלוטת יותרת המוח.

סטרואידים אנבוליים ו אנדרוגנית זמינות קרית אתא ישראל כמו תרופות מרשם כדי לשמש במקרים שבהם הגוף לא עושה מספיק הורמון, תוספי ייתכן שתידרש. כמה תוספי הורמונים מסלול זה כוללים הורמון גדילה, טסטוסטרון עצמה.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים אנאבוליים קרית אתא ישראל
לקנות באינטרנט סטרואידים. אנאבוליים בברית קרית אתא ישראל

תרופות אלו ניתנות באופן חוקי על ידי ספקי שירותי-הבריאות, אך ב קרית אתא ישראל קבוצה זו של תרופות היא לעתים קרובות באופן לא חוקי מנוצלות כדי לסייע להגביר את הביצועים הספורטיביים ולשפר את מראה הגוף. כאשר נעשה שימוש בגוף ניזונים היטב, סטרואידים אנבוליים תגרום לעליה במשקל בעיקר מגידול בשריר המוני.

בעוד סטרואידים אנאבוליים עלול יש השפעות מועילות כאשר נלקח תחת השגחה רפואית, יש להם תופעות לוואי רבות של רציני, ולעיתים בלתי הפיכים. תופעות אלו הן בשל רמות גבוהות באופן חריג של טסטוסטרון בגוף, והוא עשוי לכלול לחץ דם גבוה, רמות כולסטרול גבוהות, נזק כבד, אי ספיקת לב, אקנה, התקרחות, כמו גם בהתנהגות תוקפנית ואלימה.

ישנם מגוון של סטרואידים אנבוליים נפוצות. חלקם לחקות את הפעולות של טסטוסטרון ישירות, ואילו אחרות גורמות לגוף לייצר עודף הטסטוסטרון באמצעות התערבות במערכת ויסות הורמון נורמלי בגוף. התוצאה הסופית היא זהה. עודף הטסטוסטרון הינו זמין בכדי להשפיע על תפקוד התא ואת איברים בגוף.

מלבד השם הכימי, הסטרואידים האלה יכול להיות גם של סחר ושם הרחוב. לדוגמה, stanozol כימי מיוצר תחת השם Winstrol אך ידוע גם על הרחוב כמו "וויני". Genotropin הוא השם של היצרן הורמון גדילה אנושי (HGH).

ישנם שמות רבים סטרואידים, ויש כל מדינה עשוי משלו וריאציות על השמות האלה. סטרואידים ייתכן כימית דומה טסטוסטרון, כמו טסטוסטרון מתיל או oxymetholone. הם יכולים גם להיות סטרואידים "מעצב" כביכול, אשר מיוצרים לעבור בדיקות סמים, כמו norbolethone ו- desoxymethyltestosterone.

כמה דוגמאות נפוצות של סטרואידים אנבוליים כוללים

 • Dianabol,
 • Anavar,
 • Androstenedione,
 • Winstrol,
 • Deca-Durabol,
 • . מיטש,
 • Genabol

בהתאם לסוג, סטרואידים אנבוליים עשוי להיות מוזרק לתוך הגוף או נלקח על ידי הגלולה שבתוכה קרית אתא ישראל. בגלל הדרך שתרופות אלה הן מטבוליזם, הצורך יש זמן ההחלמה, כדי למנוע זיהוי, סטרואידים נלקחים לעתים קרובות מחזורים שבהם הם הם השתמשו לכמה ימים בכל פעם, ואז הפסיק וחזר המחזור שוב כמה ימים או שבועות מאוחר יותר.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים אנאבוליים קרית אתא ישראל
לקנות באינטרנט סטרואידים. אנאבוליים בברית קרית אתא ישראל

תופעות לוואי של סטרואידים

סימנים ראשוניים כי סטרואידים אנאבוליים התעללות עשויים לכלול עלייה מהירה במשקל, שינוי מצבי רוח יוצא דופן. הרגשות עשויים לכלול תוקפנות מוגברת. אקנה נתפסת כמעט תמיד.

תופעות לוואי של סטרואידים יכולה להיות מוסברת על ידי עודף אנדרוגן, סמים אנבוליים רמות קיים בגוף.

השימוש בסטרואידים מעלימה את הטסטוסטרון המתרחשים באופן טבעי בגוף, אצל הזכרים, עלול להוביל לירידה האשך גודל (ניוון), ירד ייצור זרע, פוריות ו התקרחות.

כמו כן, עודף סטרואידים ניתן להמיר אסטרוגן אצל זכרים, עלול להוביל השדיים מוגדלים (המכונה גינקומסטיה). אצל נקבות, ייצור עודף הטסטוסטרון עלול להוביל קול עמוק יותר, שינויים במחזור החודשי, והגדילה שיער הייצור. בנוסף, ניתן לראות התקרחות אצל נשים.

הסטרואידים האלה יש גם השפעה ישירה על איברים רבים:

 • עלייה במספר בלוטות החלב בעור מוביל באופן שגרתי אקנה.
 • פגיעה בכבד עלולה להתרחש לעיתים קרובות, סרטן הכבד הוא סיכון.
 • הלב הוא בסיכון נזק בדרכים שונות. בתגובה עודף הסטרואידים בגוף, שריר הלב עשוי להגדיל בדיוק כמו כל שריר אחר בגוף. זו הרחבה, או היפרטרופיה, יכול להוביל ירד שאיבה יכולת (קרדיומיופתיה) כמו גם על שינויי במערכת וההולכה בלב גורם רית'ם צ'יינג'ס (הפרעות קצב), דפיקות לב ומוות לב פתאומי פוטנציאלי. כמו כן, סטרואידים עלול לגרום ללחץ דם גבוה, רמות כולסטרול מוגבר, סוכרים בדם גבוהות, אשר כולם מגורמי הסיכון להתקף לב ושבץ.
 • תופעות לוואי פסיכיאטריות של סטרואידים לכלול עירור ודיכאון. תוקפנות היא נפוצה. מאניק פרקים של התנהגות תוקפנית ידועים כמו "-roid זעם, אלימות עשוי להיות התוצאה. דיכאון והתאבדות עלול להתרחש גם.

בקרב מתבגרים שטרם להשלמת גדל, השימוש בסטרואידים עשוי פעלולים צמיחה ולהפסיק העצמות, המפרקים והשרירים להגיע לבגרות מלאה. כמו כן, תיתכן התפתחות מינית מוקדמת.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים אנאבוליים קרית אתא ישראל
לקנות באינטרנט סטרואידים. אנאבוליים בברית קרית אתא ישראל


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post